Starptautisks
Development Centers
Valodas

Noma veltīta Q/A Resource
in Latvija

In centrā Austrumeiropā

Padarot to viegli nolīgt Q/A Resource in Latvija

Meklējot un saglabājot Q/A Resource var būt diezgan izaicinājums dažiem uzņēmumiem. Nav mums though. Mums ir stingra iznomāšanas procesu, lai pareizi ekrāns mūsu Q/A Resource in Latvija. Papildus mūsu teorētisko testu, talanti ir jāparāda praktiski, un praktisku Q/A Resource pieredzi.
Noma veltīta Q/A Resource
Mēs sākām ar vienkāršu ideju

Augsts pieprasījums pēc Q/A Resource

Fakti ir skaidri. Pieprasījums pēc augsti kvalificētiem talantus Q/A Resource ir lielāks nekā piedāvājums. Tas rada milzīgu deficītu tirgū. Mūsu misija ir vienkārša: Hunt, noma, noturēt labākos Q/A Resource in Latvija. Tas ļauj mūsu klientiem vienmēr paliek pirms līknes.
Noma veltīta Q/A Resource
In centrā Austrumeiropā

In centrā Austrumeiropā

Kāpēc Austrumeiropa? un kāpēc romania? Nu mums bija daudz pieejamās iespējas, lai mums. Bet mēs nolēmām doties ar Rumāniju, lai izveidotu savu pirmo biroju. Mēs domājam, ka Rumānija ir daudz priekšrocību, piemēram, talantu, ātru internetu, un vispārējo dzīves kvalitāti, un talantiem, kas tiek izmantoti, lai sazināties ar perfekta angļu.

Noma veltīta Q/A Resource
Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Daudzi uzņēmumi apgalvo, ka viņiem rūp saviem darbiniekiem. Tikai daži faktiski darīt aprūpi. Tas ir patiesība. Mūsu bizness griežas 100% ap atrast un noturēt talantus. Bez talantus, mums nav bizness. Ne tikai mums ir talanti, bet mūsu mērķis ir, lai saglabātu tos laimīgs.

Noma veltīta Q/A Resource

2008

Established

+60

Kaislīgi komandas locekļi

+36

Countries

7

Biroji

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce BiedrsBRCC Biedrs
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER BiedrsCCER Biedrs
Team Extension ANIS BiedrsANIS Biedrs
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Nomāsiet labākos Q/A Resource izstrādātājus, inženierus, programmētājus, kodētājus, arhitektus un konsultantus. Fortune 500 un jaunie uzņēmumi izvēlas Team Extension Q/A Resource izstrādātājus saviem misijai kritiskiem programmatūras projektiem.
SācKā tas darbojas?