Starptautisks
Development Centers
Valodas

Noma veltīta SAP Hybris attīstītājs
in Latvija

In centrā Austrumeiropā

Padarot to viegli nolīgt SAP Hybris programmētājs in Latvija

Meklējot un saglabājot SAP Hybris programmētājs var būt diezgan izaicinājums dažiem uzņēmumiem. Nav mums though. Mums ir stingra iznomāšanas procesu, lai pareizi ekrāns mūsu SAP Hybris izstrādātājiem in Latvija. Papildus mūsu teorētisko testu, talanti ir jāparāda praktiski, un praktisku SAP Hybris attīstības pieredzi.

Hybris ir Vācijas uzņēmums, kas pārdod uzņēmuma e-komercijas un produktu satura vadības programmatūru. Tas ir meitas SAP. SAP ir Vācijas daudznacionāls Software Corporation, kas ļauj uzņēmuma programmatūru, lai pārvaldītu biznesa darbību un attiecības ar klientiem. Uzņēmums ir pasaulē 3. Lielākais programmatūras un programmēšanas kompānija. Daži no Hybris klientiem ir iekļauti General Electric, West Marine, 3M, Levi un Nikon.

Noma veltīta SAP Hybris attīstītājs
Mēs sākām ar vienkāršu ideju

Augsts pieprasījums pēc SAP Hybris programmētājiem

Fakti ir skaidri. Pieprasījums pēc augsti kvalificētiem talantus SAP Hybris attīstība ir lielāks nekā piedāvājums. Tas rada milzīgu deficītu tirgū. Mūsu misija ir vienkārša: Hunt, noma, noturēt labākos SAP Hybris programmētāji in Latvija. Tas ļauj mūsu klientiem vienmēr paliek pirms līknes.
Noma veltīta SAP Hybris attīstītājs
In centrā Austrumeiropā

In centrā Austrumeiropā

SAP Partners

Kāpēc Austrumeiropa? un kāpēc romania? Nu mums bija daudz pieejamās iespējas, lai mums. Bet mēs nolēmām doties ar Rumāniju, lai izveidotu savu pirmo biroju. Mēs domājam, ka Rumānija ir daudz priekšrocību, piemēram, talantu, ātru internetu, un vispārējo dzīves kvalitāti, un talantiem, kas tiek izmantoti, lai sazināties ar perfekta angļu.

Noma veltīta SAP Hybris attīstītājs
Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Daudzi uzņēmumi apgalvo, ka viņiem rūp saviem darbiniekiem. Tikai daži faktiski darīt aprūpi. Tas ir patiesība. Mūsu bizness griežas 100% ap atrast un noturēt talantus. Bez talantus, mums nav bizness. Ne tikai mums ir talanti, bet mūsu mērķis ir, lai saglabātu tos laimīgs.

Noma veltīta SAP Hybris attīstītājs

FAQ

Vai pastāv novecojusi darbā pieņemšanas vai līguma izmaksas, pieņemot darbā ar SAP Hybris izstrādātājiem ar TE?

Jā. Mēs pieprasām sākotnējo depozītu, kas tiks izmantots kā kredīts pirmajam rēķinam, tiklīdz jūs pieņemsit darbā savus SAP Hybris izstrādātājus. Ja jūs nolemjat neizvērties, jūsu depozīts tiks pilnībā atmaksāts.

Vai es varu mainīt resursus citam?

Jā. Lai gan mēs stingri uzraugām savus resursus, lai nodrošinātu, ka tie atbilst jūsu prasībām, mēs saprotam, ka ne katrs izstrādātājs būs ideāli piemērots katram uzņēmumam.

Kādas maksājumu metodes jūs pieņemat?

Mēs galvenokārt strādājam ar ACH, bankas vadiem un parasti strādā ar EUR, CHF, USD un GBP. Attiecībā uz mazāku summu mēs pieņemam visas galvenās kredītkartes.

Kam pieder SAP Hybris izstrādātāju izveidoto darbu likumīgās tiesības?

Jūs, klients. Mūsu komanda strādā tieši pie jums un pēc pilnas samaksas visi jūsu IP, tiesības, produkti un kods ir jūsu īpašums.

Kur atrodas SAP Hybris izstrādātāji?

Visi mūsu SAP Hybris izstrādātāji strādā vienā no mūsu iekārtām Austrumeiropā. Tas ir garantēt mūsu klientu īpašā koda un aktīvu IP, drošību, zinātību. Mums ir iespējas lielākajā daļā Austrumeiropas, jo īpaši Rumānijā, Ukrainā un Balkānos. Jūtieties brīvi ieplānot vizīti!

Kāpēc jūs neļaujat SAP Hybris izstrādātājiem strādāt mājās vai attālināti?

TE ir zināms, ka ir stingri drošības jomā. Attālināts darbs un ārštata darbs ir lieliski kā jēdziens, taču mūsu klienti, it īpaši Fortune 500 uzņēmumi un īpaši valdības, ļoti vēlas pārliecināties, ka IP SAP Hybris izstrādātāji strādā drošā veidā.

Cik man vajadzētu budžetu, lai nolīgtu SAP Hybris izstrādātāju ar komandas paplašinājumu?

Mēs nekonkurējam par cenu, mēs konkurējam par kvalitāti. Tirgū ir liels pieprasījums pēc SAP Hybris izstrādātājiem, un SAP Hybris izstrādātājiem nav pietiekami daudz apiet. Vienkārša ekonomika, ko jūs varētu teikt. Tas nozīmē, ka cenas visā pasaulē ir augstas neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs tieši izmantojam jūsu SAP Hybris izstrādātāju (jūsu vārdā). Mēs maksājam visus nodarbinātības nodokļus un nodarbinātības iemaksu valstij. Tev bez problēmām. Nav sarežģīta dokumentu apstrāde un administratīvā problēmu.

Kurš gatavojas pārvaldīt manu SAP Hybris izstrādātāju?

Tu Šī ir liela priekšrocība jums un mūsu SAP Hybris izstrādātājiem. Jūs strādājat tieši kopā. Tāpēc mēs parasti ļauj klientiem tieši pārvaldīt savus SAP Hybris izstrādātājus. Jūs zināt, ka jūsu SAP Hybris pieteikums ir labāks nekā kāds. Pēc pieprasījuma mēs arī nodrošinām projektu vadību jūsu SAP Hybris izstrādātāju vārdā.

Vai SAP Hybris programmētāji var strādāt no mūsu uzņēmuma birojiem?

Jā. Pēc pieprasījuma ir pieejams SAP Hybris izstrādātāju personāla izvietojums uz vietas. Visiem TE izstrādātājiem būs galīgais viedoklis par pārvietošanu, jo laimīgie izstrādātāji ir galvenā prioritāte. Visi dzīves dārdzības pielāgojumi un pārvietošanas maksa tiek nodota klientam. Šis režīms vislabāk darbojas 3-6 mēnešus. Klientam, kas vēlas ilgstoši pārvietot uz vietas, ir ieteicams informēt TE iepriekš, lai mēs varētu pieņemt darbā SAP Hybris kandidātus, kas meklē pārvietošanu.

Vai jūs veicat QA? Kas par CS?

Jā. Padomā par mums kā par komandas paplašinājumu. Attiecībā uz QA, mēs veicam bezmaksas QA dūmu testu jūsu SAP Hybris pieteikumu. Mēs ļoti iesakām jums piešķirt īpašu QA jūsu budžetā. Attiecībā uz CS mums ir pieejami resursi, lai veiktu jūsu SAP Hybris pieteikuma CS.

Kādi rīki parasti izmanto Team Extension?

Team Extension izmanto Git, GitHub, Jira, Slack komunikācijai. Mēs arī uzaicināsim jūs uz mūsu kanālu Slack.

Mūsu uzņēmumā mēs izmantojam īpašus rīkus. VPN utt. Vai arī SAP Hybris izstrādātājs tos var izmantot?

Jā, mēs varam / izmantosim VPN, un jā, jūs varat izmantot jebkurus instrumentus, ko jūsu uzņēmums pašlaik izmanto, un nodod mums to. Ja ir nepieciešama apmācība, lūdzu, ņemiet to vērā, kad veicam jūsu SAP Hybris izstrādātāju iekāpšanu. Visbeidzot, ja licences ir nepieciešamas, lūdzu, nodrošiniet izstrādātāja attiecīgo programmatūras licenci.

Kā es varu sākt darbu? Kā es varu nomāt manu SAP Hybris resursu?

Lieliski jaunumi! Vienkārši dodieties uz https://teamextension.lv/get-started/lv. Vienkārši aizpildiet veidlapu, un viens no mūsu speciālistiem raksta jums 24-48 stundu laikā, lai saņemtu konta iestatījumus.

Es esmu kvalificēts SAP Hybris izstrādātājs, esmu ieinteresēts strādāt ar TE. Kur es varu pieteikties?

Mēs pastāvīgi pieņem darbā talantīgus SAP Hybris izstrādātājus, vienkārši dodieties uz https://teamextension.careers lai uzzinātu par mūsu atvērtām pozīcijām.

2008

Established

+60

Kaislīgi komandas locekļi

+36

Countries

7

Biroji

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce BiedrsBRCC Biedrs
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER BiedrsCCER Biedrs
Team Extension ANIS BiedrsANIS Biedrs
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Nomāsiet labākos SAP Hybris izstrādātājus, inženierus, programmētājus, kodētājus, arhitektus un konsultantus. Fortune 500 un jaunie uzņēmumi izvēlas Team Extension SAP Hybris izstrādātājus saviem misijai kritiskiem programmatūras projektiem.
SācKā tas darbojas?