Starptautisks
Development Centers
Valodas
Par mums

Par mums

Mēs sākām ar vienkāršu ideju

Mēs sākām ar vienkāršu ideju

Fakti ir skaidri. Pieprasījums pēc augsti kvalificētiem talantus ir lielāks par piedāvājumu. Tas rada milzīgu deficītu tirgū. Mūsu misija ir vienkārša: Hunt, noma, noturēt labākos tehnoloģiskos talantus. Tas ļauj mūsu klientiem vienmēr paliek pirms līknes.
In centrā Austrumeiropā

In centrā Austrumeiropā

Kāpēc Austrumeiropa? un kāpēc romania? Nu mums bija daudz pieejamās iespējas, lai mums. Bet mēs nolēmām doties ar Rumāniju, lai izveidotu savu pirmo biroju. Mēs domājam, ka Rumānija ir daudz priekšrocību, piemēram, talantu, ātru internetu, un vispārējo dzīves kvalitāti, un talantiem, kas tiek izmantoti, lai sazināties ar perfekta angļu.

Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Tipisks pieeja ir novecojusi

Tas nedarbojas, lai gan. Viens no iemesliem, kāpēc tas nedarbojas, ka lielākā daļa nodarbinātības aģentūra tika izveidota laikā, kad darbaspēka jādara darbs nebija tik sarežģīti kā šodien. Skaidrs, ka tipisks atlases kompānija nav jāzina, kā vajadzīgs, lai darbā ar strauji mainīgajā tehnoloģiju pasaulē. Mēs esam liecinieki sevi atpakaļ, kad mēs meklē darbu. Ir pilnīgs atvienojiet starp to, ko klients vēlas, un to, ko nodarbinātības aģentūra ir darbā, lai. Klienti get neapmierinātas, sava uzņēmuma competitivety ir tieši ietekmētas. Neatrodot atbilstošu talantu ne tikai izmaksas laiku, bet arī naudu, un ietekmē uzņēmuma Bottomline.

Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Saglabājot mūsu talantus laimīgs

Daudzi uzņēmumi apgalvo, ka viņiem rūp saviem darbiniekiem. Tikai daži faktiski darīt aprūpi. Tas ir patiesība. Mūsu bizness griežas 100% ap atrast un noturēt talantus. Bez talantus, mums nav bizness. Ne tikai mums ir talanti, bet mūsu mērķis ir, lai saglabātu tos laimīgs.

2008

Established

+60

Kaislīgi komandas locekļi

+36

Countries

7

Biroji

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce BiedrsBRCC Biedrs
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER BiedrsCCER Biedrs
Team Extension ANIS BiedrsANIS Biedrs
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Gatavs veikt jūsu uzņēmuma jaunus augstumus?

Noma labākajiem izstrādātājiem, inženieriem, programmētājiem, programmētājiem un konsultantiem in Latvija.
Fortune 500 un jaunizveidotie uzņēmumi izvēlas Team Extension izstrādātājus saviem misijai kritiskiem programmatūras projektiem.

Noma jūsu veltīta izstrādātājiem in LatvijaKā tas darbojas?